Deelnemerslijst

Onderstaand de lijst met deelnemers aan het UBN Lochem Jeugd Open 2017. Indien de door jou opgegeven handicap inmiddels is gewijzigd, dit graag z.s.m. melden aan de organisatie:

 

Doorgeven wijziging handicap

 

Terug naar de pagina.

Deelnemers

Deelnemer Vereniging Handicap Leeftijd
Abel Derksen Cromstrijen 7.6 12
Aemily Peeters (WC) de Eindhovensche 14.1 11
Amy Boelen Golfclub Zeewolde 3.3 18
Anne-Sterre den Dunnen Houtrak 3.1 14
Britt Op den Winkel (WC) De Nunspeetse 10.6 12
Carlijn de Graaf Koninklijke Haagsche GCC 2.2 17
Christiaan van Dassen IJsselweide 8.5 13
Diégo van Schaik Rosendaelsche Golfclub 8.3 17
Dineke Touw (WC) Lochemse 15.9 17
Elias Saari 't Sybrook 8.3 13
Fleur van van Beek (WC) Lochemsegolfclub 11.6 12
Fleur Vierhout Noordwijkse 7 16
Floris Brendel Rosendaelsche 0.1 21
Floris Veth Sallandsche Golfclub 0.2 20
Frances Nienhuis Lauswolt 3.4 11
Guus Snelder GC 't Zelle 8.3 14
Hidde van Breukelen Almeerderhout 3.7 13
Jack ingham Eindhovensche 3.7 14
Jeroen Spaan De Lochemse 5.5 19
Joris Spanjer Golfclub Driene 3.9 16
Justin Doerga Golfclub Broekpolder 7.2 13
kiet van der weele rosendealsche golfclub -2.3 17
Lars Lucardie Broekpolder 3.3 16
Leonie Wulfers GC Brückhausen 2.8 14
Liam ter Horst Rosendaelsche Golfclub 0.3 20
Lloyd Stevens (WC) De scherpenbergh 15.6 13
Lucas Meelen Best 7 14
Luke Wiegers Almeerderhout 7.2 17
Maarten Meeuwes GC Zwolle 3.5 16
Macx Schreuder GC Zwolle 9.2 12
Maud Bartels Goyer G&CC 9.2 12
Mitchell Büttner Golfclub t'zelle 8.3 20
Nick Slobbe Noordwijkse Golfclub 1.4 14
Noa Janssen Geijsteren 3.6 17
Noa van Beek Lochemse Golfclub 3 14
Reinout van der Zeeuw Leeuwenbergh 4.6 18
Rick Seijler Best 1.6 21
Robert Eising (WC) Graafschap Lochem 12.2 19
Ryan O'Reilly THE Internatinal 4 17
Sharon Haarman Lochemse de Graafschap 5.9 18
Sophie Teerink Rosendaelsche 4.7 14
Stijn Smits De peelsegolf 4.3 18
Teun Van der Schoof SCHO45 5.4 15
Thijmen Batens GC Broekpolder 7.3 13
Tijn Langenberg (WC) Lochemse Graafschap 10.8 15
Tim Donker Almeerderhout 7.1 13
Timo Schrijver Broekpolder 3.5 18
Tom van Balen De Rosendaelsche 4.6 14
Vincent Vierhout Noordwijkse 3.7 13
Wouter Villhaber GCC Hoenshuis 6.7 13
Zhen Bontan U.G.C. De Pan -3 20