Hospitality chain

De Lochemse Golfclub heeft met een aantal golfclubs een hospitalityregeling getroffen. Leden van deze verenigingen kunnen tegen betaling van het vigerende introductietarief op elkaars banen spelen.

 

 

De Rijswijkse Golfclub Rijswijk www.rijswijksegolf.nl
Domburgsche Golfclub Domburg www.domburgschegolfclub.nl
Drentse Golfclub 'De Gelpenberg' Aalden www.dgcdegelpenberg.nl
Edese Golfclub Arnhem www.edesegolf.nl 
Golf- & Countryclub 'Geijsteren' Geijsteren www.golfclubgeijsteren.nl
Golf- & Countryclub Hooge Graven Ommen www.hoogegraven.nl
Golf en Countryclub Winterswijk Winterswijk www.golfclubwinterswijk.nl
Golfbaan Kasteel Engelenburg Brummen www.golfbaanengelenburg.nl
Golfclub ’t Zelle Hengelo (Gelderland) www.gczelle.nl
Golfclub Cromstrijen Numansdorp www.golfclubcromstrijen.nl
Golfclub 'De Groene Ster' Leeuwarden www.leeuwardergolfclub.nl
Golfclub De Hoge Kleij Leusden www.hogekleij.nl
Golfclub de Koepel Wierden golfclubdekoepel.nl
Golfclub de Semslanden Gasselternijveen www.semslanden.nl
Golfclub Dirkshorn Dirkshorn www.golfclubdirkshorn.nl 
Golfclub Driene Hengelo (Overijssel) www.golfclubdriene.nl
Golfclub Efteling De Moer www.golfclubefteling.nl 
Golfclub Grevelingenhout Bruinisse www.grevelingenhout.nl 
Golfclub Houtrak Halfweg www.houtrak.nl 
Golfclub Lauswolt Beetsterzwaag  www.golfclublauswolt.nl
Golfclub Wouwse Plantage Bergen op Zoom www.golfwouwseplantage.nl
Hattemse Golf- en Countryclub Hattem www.golfclub-hattem.nl 
Keppelse Golfclub Hoog-Keppel www.keppelse.nl
Noord-Nederlandsche Golf- & Countryclub Glimmen www.nngcc.nl
Oosterhoutse Golf Club Oosterhout www.ogcgolf.nl 
Sallandsche Golfclub 'De Hoek' Diepenveen www.sallandsche.nl
Twentsche Golfclub Ambt-Delden www.twentschegolfclub.nl
Westfriese Golfclub Westwoud www.westfriesegolfclub.nl
Zaanse Golf Club Wijdewormer www.zaansegolfclub.com
Zuid Limburgse Golf- en Country Club Wittem Gulpen-Wittem www.zlgolf.nl